Dostatok spánku ako nový trend pre zdravie

O tom, že je spánok dôležitý, vie snáď každý, Spánok má však veľmi výrazný vplyv na to, ako vyzeráte, Mnoho ľudí sa odbíja a spí menej naž 7 hodín denne, To má ovšm nepriaznivý vplyv na celé vaše telo je dôležité di dopriať kvalitný a neprerušovaný spánok, ktorý trvá aspoń 7 hodín denne, taký spánok vám pomôže aj s lepším vzhľadom pleti.

Telo si v noci potrebuje oddýchnuť a počas hlbokého spánku dochádza k regenerácii organizmu. Je teda logické, že keď je spánok príliš krátky, telo sa nemôže dostatočne regenerovať. Dostatok spánku pomáha tiež s lepšou figúrou, čím menej spíme, ím väčší máme cez deň hlad. Počas spánku sa totiž vylučujú hormóny, ktoré potláčajú chuť do jedla a tým pádom, čím viac sa vyspíme, tým menej cez deň jeme a tým lepšie máme postavu.

Postarajte sa o rýchly spánok

Mnoho ľudí má spánok narušený tým, že je do noci na počítači alebo na telefóne. Obzvlášť modré svetlo z telefónu dokáže narušiť spánkový režim. Pred spánkom by ste mali byť v pokoji, neriešiť práci ani sa nevenovať žiadnym problémom ,. Svlj telefón včas odložte, vyčistite si hlavu a bežte spať. Aby bol spánok kvalitný, je potrebné mať v miestnosti čo najväčšiu tmu, dôležité je tiež pred spaním vyvetrať, četrstvý vzduch sa tiež postará, a by ste rýchlejšie zaspali. Pred spaním tiež nejedzte, aj to môže negatívne ovplyvniť váš spánok, aj tráviaci trakt potrebuje odpočívať, Posledná Jisl DSi dajte najdlhšie 2 hodiny pred spaním.
Samozrejmosťou by tiež mala byť kvalitná ATRAC, ktorá sa postará o správnu polohu tela pri spánku. Ak máte nekvalitné matrac, človek sa v noci neustále pohybuje, Trevi dlhšie než zaspíte a tiež nemôžete Taks ľ ahko dosiahnuť hlbokého spánku.