Ako vyzerať sviežo a chrániť oči pred starnutím

Snáď každá žena chce mať svieži vzhľad a mladistvé oči. Náš hektický život to však mnohým ženám nedovolia. Máme pre vás však šikovné topy, ktoré vám pomôžu, a by vyše pleť vyzerala vždy sviežu a mladistvá.

Spite dobre – V zimných mesiacoch si dajte spánok krásy podporený s nočným krémom plným ingrediencií pre boj proti známkam starnutia. Aplikujte malú masáž počnúc od nosa a pri masážou postupujte smerom von. Podporí to krvný obeh aj obnovubuněk počas spánku.

Exfoliácia – Unavená pokožka bude tento mesiac ťažiť z jemného odlupovanie. Keď sa zbavíte matné vrchnej vrstvy, vaša pokožka sa stane transparentnejší a žiarivejšie. Táto čistiaca akcia navyše privádza krv na povrch, vďaka čomu bude vaša tvár vyzerať baculatěji.

Odstráňte začervenanie – Ak vaše viečka stále trpí, odstráňte akékoľvek začervenanie pomocou korektora farieb v žltom odtieni, okamžite vás prestanete vyzerať unavená.

Naneste masku – Vaša pokožka sa v noci najviac opravuje, takže aplikujte intenzívny masku skôr, než vaša hlava narazí na vankúš, a prebudíte sa s mäkšie a zvlhčenú pokožkou – bez ohľadu na to, koľko spánku ste mali.

Ochlaďte sa – Odličovacie tampóny na očný make-up skladujte v chladničke, aby ste upokojili unavené oči ráno po predchádzajúcej noci!

Skryte jemné linky – Ak trpíte unavenými očami a jemnými líniami, vyhnite sa korektoru so silnou krémovou štruktúrou a namiesto toho použite korektor, ktorý obsahuje častice odrážajúce svetlo, ktorý bude odrážať svetlo od vášho pokožku a preč od vašich vrások, takže budete vyzerať svieža a nahor .

Posilnite svoju myseľ – Dobrej si relax, najlepšie s bylinkovou kúpeľom a relaxačnou hudbou.

Zdvihnite riasy – Natiahnutie rias je zásadný pre to, aby ste vyzerali rozjasnenie.

Oživte tváre – Prebuďte unavenú pokožku dobrou tvárenkou. Všeobecne platí, že svetlé broskyňové odtiene a ružovej lichotí bledým tónom pleti, teplé marhuľové odtiene vyhovujú olivovým tónom pleti a slivkovej tmavším odtieňom pleti.

Masáž, masážne masáž – Samotná minúta masírovanie tváre dodá unavenej pokožke vzpruhu. Použite krémový čistiaci prostriedok alebo zvlhčovač, aby vám prsty viac “kĺzali”, a potom pomocou špičiek prstov vytvorte malé kruhy. To zlepšuje cirkuláciu, privádza kyslík do buniek pokožky a dodáva vašej tvári zdravú žiaru.