Zlaté šperky pre dámy

Dámske zlaté šperky sú skvelým darčekom na akýkoľvek sviatok alebo akúkoľvek príležitosť. Prstene sa dávajú k narodeninám, promóciám, zásnubám a výročiam, narodeninám a 8. marcu. V našom internetovom obchode si môžete vybrať krásny, vynikajúci darček pre váš prst.

Ako si vybrať prsteň

Moderné zlaté prstene prekvapujú svojou rozmanitosťou, takže je dosť ťažké vybrať si ten jediný: jeden produkt zaujme leskom kameňov, iný udivuje šikovnými tvarmi, tretí sa zdá byť štandardom nádhernej krásy. Samozrejme, musíte sa zamerať na svoj vkus a rozpočet, ale existujú aj ďalšie nuansy, na ktoré by sa nemalo zabúdať.

  1. Účel. Zamyslite sa nad tým, na aký účel si prsteň kupujete. Pomôže to znížiť počet možností. Tradičný zásnubný prsteň na ruke slobodného dievčaťa spôsobí veľa otázok. Efektný prsteň nie je vhodný na každodenné nosenie. Luxusné drahokamy, obklopené rozptylom diamantov, budú na ruke adeptky ležérneho štýlu pôsobiť absurdne. Odpovedzte si na otázku, na čo je prsteň, a až potom choďte do klenotníctva: zorientovať sa v ňom bude oveľa jednoduchšie.
  2. Vek. Je potrebné vybrať prsteň s ohľadom na niektoré pravidlá. Dôležitou nuansou je vek majiteľa prsteňa. Samozrejmosťou sú univerzálne produkty, ktoré dokonale doplnia každú dámu. Ale existuje tiež

„potreby“ určitého veku. Napríklad luxusné doplnky s desiatkami diamantov vyzerajú na mladom dievčati nezmyselne. Dospelé vážne mladé dámy by sa mali, úprimne, vyhýbať infantilným modelom

„odpisovanie“ imidžu elegantnej dámy.

  1. Ruka. Prsteň môže deformovať ruku a môže zdôrazniť eleganciu ruky. Preto pri výbere šperkov musíte brať do úvahy štruktúru končatiny. Akékoľvek produkty vyzerajú pôsobivo na “hudobných prstoch”. Kombinácia krátkej ruky + plné krátke prsty si vyžaduje obzvlášť starostlivý prístup k výberu prsteňa. Ak chcete skryť nedostatky, musíte si vybrať šperky strednej veľkosti a nevyhnutne asymetrický tvar.
  2. Kombinácia so šatníkom. Prsteň na každodenné nosenie by mal zodpovedať vášmu štýlu. Je hlúpe kupovať luxusné šperky, ak máte v skrini len džínsy.

Správne zvolený prsteň bude konečným bodom ideálneho obrazu. Dokonca aj lakonický, sotva chytľavý doplnok môže urobiť ten správny prízvuk. Existuje taká rozmanitosť zdobených, že si určite nájdete to svoje.