Zlaté náušnice: tipy pre výber tých pravých

Zlaté náušnice sú úžasný darček. Ak hľadáte inšpirácie, aké náušnice vybrať, máme pre vás pripravených niekoľko dobrých nápadov. Zohľadnite ich pri kúpe nových náušníc.

Vyberte náušnice v súlade s tvarom tváre

Zlaté náušnice sú drahý darček. Preto vyberte žene tie, ktoré budú v harmónii s tvarom je tváre. Na žene, ktorá má oválnu tvár so širokými lícnymi kosťami, by vynikla oválna visiaca náušnica. Dlhé geometrické náušnice sú najlepšie pre ženy s okrúhlou tvárou. Kruhové náušnice sú určené žene so štvorcovou tvárou.

Zohľadnite dĺžku a farbu vlasov

Zlaté náušnice pristanú každej žene. Môžete však zvoliť biele zlato pre ženy s tmavými vlasmi. Pre ženy so zlatými alebo blond vlasmi jednoduché zlaté náušnice vyniknú dokonale. Pre ženy s krátkymi vlasmi môžete vybrať napichovacie náušnice a pre ženy s dlhými vlasmi nie je nijaké obmedzenie.

Vyberte si náušnicu, ktorá vyhovuje životnému štýlu

Závisí to od toho, či náušnicu dávate žene, ktorá musí každý deň chodiť do kancelárie, alebo či je to niekto, kto trávi čas aktívnym spôsobom života. Ženy, ktoré trávia väčšinu času v kancelárii, najradšej nosia malé náušnice s moderným dizajnom. Náš tip: vybrať môžete náušnice z  ružového zlata. Ženy v domácnosti môžu nosiť akýkoľvek typ náušníc, pretože nie sú viazané normami.

Štýl obliekania

Ak má žena na sebe väčšinu času formálne oblečenie, vyberte náušnice obohatené drahými kameňmi. Visiace náušnice sú určené ženám, ktoré radi nosia spoločenské šaty.

Zlatnícka dielňa Fortuna Aurum má pre vás pripravené zlaté náušnice v rôznych štýloch. Vyberiete si zlaté náušnice, ktoré dokážu dojať každú ženu.