Využite záver leta na kúpu oblečenia a obuvi

Leto je už nenávratne preč, avšak práve v tomto období ponúkajú obchody, či už kamenné predajne, alebo eshopy oblečenie a obuv za výhodné ceny. Nie je na škodu si práve v tomto období zaobstarať nové kúsky letného oblečenia a obuvi. Na začiatku budúceho leta tak budete dokonale pripravená.

Ktoré oblečenie a obuv si kúpiť?

Nepohrdnite novými dámskymi teniskami 

Tenisky sú univerzálna obuv, ktorá sa dá nosiť na jar, cez leto, ale aj na jeseň. Ak patríte medzi milovníčky tejto obuvi, kúpte si kvalitné dámske tenisky už teraz. Počas jesene využijete predovšetkým tenisky na platforme. Taktiež sa dajú nosiť aj počas leta.

Vyberajte medzi klasickými farbami ako je biela, či čierna, ale ak preferujete skôr iné farby, odporúčame púdrovú, béžovú, či napríklad mentolovú.

Na jeseň tieto tenisky skombinujete s džínsami, mikinou a prechodnou bundou, ale napríklad aj s trenčkotom, jemným pleteným svetríkom a slim fit džínsami.

Využite zľavy na dámske plavky

V závere leta si môžete kúpiť aj dámske plavky. Viaceré predajne ponúkajú tento typický letný kúsok vo výpredaji, preto ak chcete mať nové sexy dámske plavky na budúcej letnej dovolenke, ale aj teraz na jeseň a cez zimu na plavárni, odporúčame vám kupovať si ich teraz. Lacné dámske plavky môžete dokonca objednať aj z eshopov.

Kulotky – nohavice, ktoré využijete aj počas babieho leta

Kulotky sú obľúbenými nohavicami nielen cez leto, ale aj na jar a jeseň. Počas jesene ich môžete kombinovať s dámskymi poltopánkami na platforme a s dámskymi prechodnými kabátmi. Skvele sa budú hodiť aj ku koženým bundám a tenkým bavlneným rolákom. Ideálna bude kombinácia kulotiek, koženej bundy v čiernej farbe, roláku v typicky jesenných farbách, dámskych siloniek, dámskych nízkych čižiem na podpätku.

Kulotky vynosíte najmä počas babieho leta.

Využite záver leta na kúpu oblečenia a obuvi. Odporúčame kupovať predovšetkým dámske tenisky, dámske plavky a dámske kulotky.

Zdroj obrázka:

Autor: Kamil Macniak / Shutterstock.com