Trápi vás vypadávanie vlasov? Vyskúšajte toto riešenie!

Vypadávanie vlasov je problémom, s ktorým sa v dnešnej dobe stretáva čoraz viac mužov i žien. Príčinou je najčastejšie nesprávna životospráva a starostlivosť o pokožku hlavy. Negatívnu úlohu zohráva aj stres, ktorým dnes trpí čoraz väčšie percento populácie. Otázka však znie – existuje nejaká účinná liečba vypadávania vlasov?

Vlasy zohrávajú na ľudskom tele nielen estetickú, ale aj funkčnú úlohu. Napríklad, vedeli ste, že chránia pokožku hlavy pred UV žiarením? Význam plnia aj v zime, kedy chránia kožu hlavy pred chladom. Vlasy vyrastajú z folikulov, ktoré sú súčasťou pokožky hlavy. Priemerný človek má v koži hlavy cca 100 – 150 000 folikulov.

Avšak, pokiaľ tieto folikuly nie sú dostatočne vyživené, nedokážu si stopercentne plniť svoju úlohu. Postupne slabnú a odumierajú, v dôsledku čoho začínajú vlasy vypadávať. V ideálnom prípade by ste na výživu folikulov a samotných vlasov mali myslieť ešte pred tým, ako sa objavia prvé problémy. Ak už vypadávaním vlasov trpíte, je potrebné pristúpiť k účinnejším metódam vyživenia. A práve tu sa k slovu dostáva moderná liečba vypadávania vlasov.

Správa výživa modernou formou

Klinika Frais ponúka inovatívnu metódu, ako obmedziť vypadávanie vlasov, dodať im pôvodnú pevnosť, farbu a lesk. Táto metóda spočíva v aplikácii účinných výživných látok priamo do pokožky hlavy prostredníctvom mikroihličiek. Kyselina hyalurónová spolu s ďalšími účinnými zložkami sa tak dostáva priamo do kože hlavy, rýchlo vyživuje folikuly a zabezpečuje tak posilnenie vlasov.

Táto metóda neškodí organizmu, keďže je založená na prirodzenom vyživení kože hlavy látkami, ktoré sú potrebné pre správny rast vlasov. Po zákroku môže byť pokožka vašej hlavy niekoľko hodín citlivejšia, avšak táto skutočnosť vás nijako neobmedzí pri každodenných aktivitách. Výsledky sú najlepšie viditeľné po 3 aplikáciách.

Tak neváhajte a zbavte sa nepríjemného vypadávania vlasov modernou metódou aj vy!