Šperky, ktoré v dámskej šperkovnici nesmú chýbať

Šperky sú neodmysliteľnou súčasťou dámskych, ale aj pánskych outfitov. Najmä ženy si potrpia na ich výber a vo svojej šperkovnici majú nielen lacnejšiu bižutériu, ale aj luxusné šperky, ktoré si dávajú na špeciálne príležitosti.

Ktoré šperky ale v dámskych šperkovniciach nesmú chýbať?

Zlaté náušnice

Aj keby si zrovna k danému outfitu nedáte náhrdelník, či náramky, náušnice by ste si mali dať. V dámskych šperkovniciach by preto nemali chýbať zlaté náušnice. Minimalistické zlaté náušnice skombinujete aj s džínsami a mikinou, ale aj s dámskymi šatami.

Odporúčame minimalistické napichovacie zlaté náušnice, ale aj zlaté náušnice s čírymi Swarovski zirkónmi. Druhé spomínané sú zdobenejšie, preto sa skôr hodia k viac elegantným outfitom ako napichovacie náušnice.

Jemný prsteň zo zlata

V šperkovnici by nemal chýbať ani jemný prsteň zo zlata. Žiaden výrazný drahokam, len minimalistický, ktorá dodá prsteňu ten správny šmrnc. Jemnučké prstene zo zlata, najmä toho bieleho, sú teraz veľmi obľúbené u mladých žien. Dokonca v tomto prevedení si dávajú vyhotovovať aj svadobné prstene.

Jemný prsteň zo zlata, či už žltého, alebo bieleho, by nemal chýbať v šperkovnici každej ženy. Ak sa takýto prsteň chystáte len kupovať, odporúčame ho ladiť k obrúčke.

Briliantový prívesok s retiazkou

Každá žena z času na čas ide na nejakú spoločenskú udalosť. Ak chodievate na plesy, alebo vás čaká svadba, či oslava, odporúčame vám siahať skôr po vkusných elegantných šperkoch. Do tejto kategórie patria luxusné visiace náušnice, ale aj briliantové prívesky s retiazkou. Rozžiaria váš dekolt práve vďaka vsadeným luxusným briliantom. K takémuto prívesku stačí zvoliť jemnučké visiace náušnice a môžete ísť na významnú spoločenskú udalosť.

Odporúčame vyberať také prívesky, ktoré majú aj skracovací medzikrúžok, vďaka čomu si budete môcť nastaviť dĺžku.

Zdroj obrázka:

Autor: Victoria Chudinova / Shutterstock.com