Praktické tipy, ako kombinovať dámske zimné oblečenie zo šatníka

Zimné obdobie bolo tento rok dlhé. Za posledné roky sme neboli zvyknutí na také zimy a aj snehu bolo pomenej.

Ak ale neviete, ako kombinovať dámske zimné oblečenie zo šatníka, máme pre vás praktické tipy, ako kombinovať oblečenie a vytvoriť tak pekné zaujímavé zimné dámske outfity.

Dlhá elegantná dámska zimná bunda, obtiahnutý pletený rolák, džínsy 

Ak je vašim verným spoločníkom počas tejto zimy dlhá elegantná dámska zimná bunda, odporúčame vám pod ňou nosiť obtiahnuté pletené roláky. K nim môžete zladiť obľúbené slim fit džínsy, ktoré budú obopínať postavu.

Dlhé elegantné dámske zimné bundy nájdete v kategórii štýlových dámskych zimných búnd a kabátov. Ak by ste si chceli takéto bundy kúpiť, teraz máte možnosť využiť zľavy na eshopoch.

Dlhá elegantná dámska zimná bunda, ideálne s kožušinkou, vás ochráni pred vetrom, snehom a nízkymi teplotami a kombinácia obtiahnutého pleteného roláku a džínsov bude príjemným outfitom nielen do zamestnania, ale aj na do obchodu, či trebárs na stretnutie s kamarátkami.

Takýto outfit si môžete pokojne obliecť aj na rande.

Oversize pletené svetre, bavlnený top, cigaretové nohavice a dámsky kabát

Ak máte rady pohodlie a eleganciu, odporúčame práve tento outfit. Oversize pletené svetre, aj napriek tomu, že sú voľnejšieho strihu, vás dostatočne zahrejú. Treba si však pod ne dávať jednofarebné dámske topy s trojštvrťovými, či dlhými rukávmi, ktoré budú obopínať vašu postavu a ochránia najmä chrbát pred prechladnutím.

K týmto svetrom si obliekajte cigaretové nohavice, poprípade teplé čierne legíny. Ako vrchnú vrstvu si dávajte vlnený dámsky kabát. Môžete si zvoliť aj zimnú bundu, avšak musí to byť voľnejšia zimná bunda, pod ktorú zmestíte aj oversize pletený sveter a nebudete sa cítiť zle.

Skvelým doplnkom k dámskym kabátom a pleteninám sú kožené kabelky. Ak túžite po modernejších kožených kabelkách, odporúčame vám kúpiť si neutrálne kožené kabelky.

Zdroj obrázka:

Autor:  Victoria Chudinova / Shutterstock.com