Podarilo sa vám zbohatnúť? Tak si kúpte dlhotrvajúcu krásu

Ak pracujete vo vrcholovom manažmente alebo sama vlastníte úspešnú firmu, určite sa snažíte pri obchodných stretnutiach, či iných každodenných pracovných povinnostiach vyzerať maximálne reprezentatívne a svoj kariérny úspech dávať najavo už svojim zovňajškom. Biznis vie byť skrátka tvrdý a ak v ňom chcete uspieť, sebavedomie z vás musí doslova vyžarovať.

Peniaze vedia pomôcť aj ku kráse

Náš vzhľad je pre naše sebavedomie veľmi dôležitý a s pribúdajúcim vekom je čoraz ťažšie vyzerať dokonalo. Aj keď sa hovorí, že za peniaze sa nedá kúpiť všetko, krása medzi tieto výnimky rozhodne nepatrí.

Pokiaľ vďaka vašim kariérnym úspechom nemáte núdzu o peniaze, veľmi ľahko môžete aj v zrelšom veku vyzerať skutočne mlado. Áno, štíhle a pevné telo si musíte jedine vydrieť vo fitku, ale keď bude treba niečo vyhladiť, či zväčšiť, stačí si zaplatiť šikovného plastického chirurga a aj tie vaše zamestnankyne, ktorým by ste mohla byť matkou, budú túžiť po postave, akú máte vy, ich krásna a sebavedomá šéfka.

A čo lepšie ozdobí krásnu ženu ako krásne diamanty? Možno ste v detstve snívala o zásnubných diamantových prsteňoch, ale teraz máte predsa dostatok prostriedkov, aby ste si diamantové šperky zabezpečila aj sama.

Šperky ozdobia každú ženu. A diamantové šperky ozdobia každú úspešnú ženu

Začnime od ozdoby vašej tváre, krásnych diamantových náušníc. Niektoré ženy bežne nosia lacné náušnice, ktorých strata ich nebude mrzieť, ale vy predsa chcete pre seba len to najlepšie. Kombinácia zlata a diamantov môže spôsobiť, že budete len v podobe náušníc na sebe denne nosiť sumu vyššiu ako je priemerná mzda. A to ešte len začíname.

Keď sme hovorili o absolvovaní plastiky, určite si vaše nové prednosti nebudete chcieť nechať len pre seba. A keď si na seba dáte outfit s výstrihom, ktorý bude robiť skvelú reklamu vami navštívenej estetickej klinike, doplňte svoj dekolt diamantovým náhrdelníkom. Ostatní tak budú môcť hádať, čo bolo drahšie. Či ten náhrdelník, alebo vaše nové prsia.

A keď sa už rozmaznávate a míňate prostriedky, ktoré ste si zarobila vlastnými schopnosťami, hádam nebudete na ruke nosiť náramok priateľstva alebo niečo podobné. Aj medzi náramkami totižto nájdete kúsky zo zlata, ktorému budú zdatne sekundovať krásne diamanty.

Máte to už všetko? A aj ste zrátala sumu, ktorej vďačíte za tento dokonalý vzhľad? Niekto by si zato určite kúpil nové auto. Ale to nie je váš prípad. To vaše je podstatne drahšie.

Zdroj obrázka:

Autor: Strokan / Shutterstock.com