Nedarí sa vám dosiahnuť žiarivý úsmev? Bieliace pásiky sú riešenie

Biely úsmev patrí ku kráse každej ženy. Často je to ten najkrajší „doplnok“, ktorým vie žena ešte viac zvýrazniť svoju krásu. A aj keď pravidelné a dôkladné umývanie zubov je základom nielen k zdravým, ale aj krásnym zubom, nie vždy to k dosiahnutiu požadovaných výsledkov stačí.

Šetrite v otázke ceny, nie kvality

Určite to nejedna dáma pozná: pozeráte sa na fotky hollywoodskych herečiek a nejde vám do hlavy ako môžu mať tak žiarivé úsmevy. Zuby si čistíte nadpriemerne, ale tá žiarivá biela akosi neprichádza.

Ak je to aj váš problém, je čas na účinné bielenie zubov. Zuby si môžete nechať vybieliť ambulantne, u zubného lekára, ale to rozhodne nebude lacné (ako prakticky všetky zubárske zákroky).

V prípade, že chcete ušetriť bez kompromisov na kvalite bielenia, môžete použiť bieliace pásiky určené na domáce bielenie zubov. Tie sú rozhodne lacnejšie ako bielenie u zubára a pritom bieliace pásiky používajú rovnaké ingrediencie aké používajú zubní lekári.

Bieliace pásiky pre každého

Domáce bielenie zubov s bieliacimi pásikmi je nielen jednoduché a výhodné v porovnaní s ambulantným bielením, ale nestráca ani v otázke bezpečnosti. Stačí si vybrať pásiky, ktoré budú pre vás najvhodnejšie.

Jednotlivé druhy bieliacich pásikov sa odlišujú v prvom rade úrovňou vybielenia zubov, ale môžete nájsť napríklad aj pásiky špeciálne určené pre extra citlivé zuby. Pri rôznych druhoch pásikov je rozdielna aj dĺžka bieliacej kúry, takže záleží na vás, či chcete zuby bieliť postupne, alebo čo najrýchlejšie.

Bieliace pásiky sa odlišujú aj dĺžkou jednej aplikácie, kde tie, ktoré sa aplikujú kratšie, sú ideálne pre spomínané extra citlivé zuby. Nie je to o tom, že by bieliace pásiky bežne zubom vadili, ale keď má niekto naozaj citlivé zuby, jeho chrupu vadia aj bežné veci. Niektoré bieliace pásiky majú aj technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, ktorá však neovplyvňuje účinnosť pásikov, ale zvyšuje komfort ich používania.

Zdroj obrázka:

Autor: Cookie Studio / Shutterstock.com