Máte problém dostať sa k lekárovi? Riešením je online objednanie

Dostať sa k lekárovi – špecialistovi je v niektorých prípadoch takmer nemožná úloha. Ak ide o lekára, ktorý berie pacientov bez objednania a len tých, ktorí prídu prví, tak to človek môže veľakrát rovno „zabaliť“.

Málo lekárov, málo voľných termínov

A čo takí špecialisti, ktorí pacientov výlučne objednávajú? To tiež veľakrát nie je žiadna sláva. Telefón nikto neberie, email radšej neskúšate, lebo si nie ste istá, či vôbec dostanete nejakú odpoveď a prísť si dohodnúť termín osobne? To znie dobre, ale kto pôjde za vás do práce, keďže ordinačné hodiny sú počas vašej zmeny? A brať si kvôli tomu dovolenku? Tak to asi nie.

A to, že vôbec máte vo svojej lokalite lekára, ku ktorému je možné prísť, je ten lepší prípad. Sú špecialisti, ktorí sú v mnohých oblastiach „nedostatkoví“. Napríklad pri hľadaní dobrého ortopéda Levice zas tak veľa možností nemáte. A to je len jeden z množstva príkladov.

Zjednodušenie pre pacienta aj pre lekára

To, čo sme popísali vyššie, znie ako beznádejná situácia, ale má svoje riešenie. „Len“ potrebujete nájsť lekára, ktorý využíva všetky výhody modernej doby a tak ponúka možnosť objednať sa na vyšetrenie online.

Je to pritom rovnako jednoduché, ako si objednať niečo z eshopu. Nájdete si lekára, ktorého potrebujete, napríklad očného lekára Nitra a hneď aj uvidíte, ktoré termíny má voľné. Následne vám stačí vybrať si z týchto voľných termínov dátum a čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Alebo jednoducho ten najbližší voľný, to už je na vás. Urobiť to môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí vám pripojenie na internet.

Takýto spôsob objednávania predstavuje výhodu aj pre lekára, resp. pre jeho sestričku. Môžu sa v pokoji venovať pacientom, ktorých majú v ten deň vyšetriť a o objednávanie ďalších sa postará internet a objednávací systém.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com