Kabelky sú najlepší doplnok pre ženu

Kabelky sú pre ženu nie je len doplnkom. Je to ako s najlepším priateľom: “Ukáž mi tašku a ja ti poviem, kto si.” V ženskom šatníku by mali byť aspoň tri tašky: kabelka na večerné vychádzky, stredne veľká kabelka tvrdého tvaru a objemná tvarovo stála taška.

Pár tipov od stylistov

Z nejakého dôvodu sa predpokladá, že najuniverzálnejšia je čierna kabelka. Zabudni na to! Naopak! Napríklad pre letnú sezónu je čierna kabelka tabu. Vizuálne zaťažuje obraz a nevyzerá vôbec harmonicky so svetlým oblečením. Tlmené farby sú ideálne pre neformálnu tašku: šedá, taupe, béžová, šedo-modrá.

Základná kabelka môže byť aj sýtej farby, ak máte dokonale zladený šatník a ste si istí, že to bude vhodné. Opäť nezabudnite na ženské triky. Tašku môžete „prepojiť“ s kusmi oblečenia pomocou závesných ozdôb alebo šatky.

Mäkké tašky môžu byť skvelou voľbou pre určitý vzhľad, ale pre neformálnu tašku je požiadavka rozmerová stálosť. Nie je nutné, aby taška bola s pevným rámom. Môže byť jednoducho vyrobený z hustej tvrdej kože. Textilné tašky a nákupné tašky z mäkkej kože sú určite pohodlnou záležitosťou a dajú sa využiť napríklad na dovolenke.

Veľkosť kabelky, ako aj jej súlad s vlastnosťami postavy, je veľmi dôležitým bodom pri výbere. Nesprávna taška môže vážne pokaziť celý vzhľad. Tašky je potrebné vyberať s prihliadnutím na vlastnosti vašej postavy. Taška by mala vyvážiť vašu postavu a urobiť ju proporčnejšou.

  1. Pre typ postavy obrátený trojuholník sa neodporúčajú tašky v tvare obráteného lichobežníka a iné nahor sa rozširujúce tvary. Mali by ste tiež nosiť tašku v oblasti bokov, aby ste tam posunuli zameranie. Preto by sa mali uprednostňovať ploché vrecia obdĺžnikového tvaru, vaky typu „pot-bellied“, lichobežníkový tvar a svetlé farby.
  2. Pre postavu v tvare hrušky (trojuholník) budú relevantné obdĺžnikové tašky s jasným tvarom, ktoré sa dajú nosiť okolo hrudníka a pásu. Ide o modely tašiek, ktoré sa dajú nosiť cez rameno s krátkym popruhom alebo objemnými spojkami na nosenie v podpazuší.
  3. Tipy pre dievčatá s tvarom jablka sú nasledovné: tašky strednej alebo veľkej veľkosti (v pomere k výške a hmotnosti), s dlhými popruhmi alebo krátkymi ťažkými rúčkami. Vhodné tašky geometrických tvarov s prevahou vertikálnych línií
  4. Šťastní majitelia postavy presýpacích hodín si môžu oddýchnuť. Tento typ ženskej postavy umožňuje nosiť takmer akýkoľvek tvar tašky.

Vhodnú kabelku za výhodnú cenu si môžete objednať v internetovom obchode BellaKabelky.sk