Jednoduché kroky k žiarivej pokožke

Jednou z najväčších obáv väčšiny žien sú vrásky. Nerovnomerný tón pleti môže pridávať roky navyše. Predstavíme si preto niekoľko jednoducých krokov, ktoré zdokonalia vašu pleť, aby bola žiariace, rovnomerne vyzerajúci a rozjasnená. Postupne sa na pokožke hromadia udumřelé kožné bunky, tie je potrebné neustále odstraňovať, pretože zabraňujú odrazu svetla.

1. krok

Prvý krok k bezchybnej pokožke začína správnym čistiacim režimom. Bez neho bude vaša pokožka vyzerať matne, unavene a bude menej schopná vstrebávať prísady z vášho anti-age krému. Použite čistiaci olej na odstránenie každodenných nečistôt a špiny, opláchnite a potom použite krém alebo balzamový čistiaci prostriedok, aby ste sa naozaj ponorili hlboko do pórov.

2. krok

Keď sa odumreté bunky hromadia, v skutočnosti bráni pokožke rovnomerne odrážať svetlo, čo dáva plochý, nevýrazný vzhľad – okamžitý spôsob, ako sa hromadia roky navyše. Dvakrát týždenne ošetrite tvár jemným Exfoliator.

3. krok

Dobre zvlhčený tvár vyzerá viac priesvitný a žiariace, takže je dôležité zvýšiť podiel na starostlivosť o pleť. Pridajte do svojho režimu sérum pre extra hydratáciu a potom použite zvlhčovač. Počas dňa vyhľadajte krém s prírodným zjasňovačom vitamínom C, ktorý oživí vzhľad vašej pleti.

4. krok

Pomocou make-upu zvýraznite novo nájdenú žiaru pokožky, neskrývajte ju. Aplikujte prstami, namiesto štetca, aby sa zahrial vzorec pre bezproblémovú zmes.

5. krok

Aplikujte tekutý alebo zvýrazňovač tam, kde slnko prirodzene dopadá na tvár – cez najvyšší bod vašich lícnych kostí, nosný chrbát i.