Hľadáte pohodlnú obuv aj k elegantnejším outfitom?

Asi z máloktorého druhu oblečenia, či obuvi sa stal v posledných rokoch taký všestranný módny kúsok ako z dámskych tenisiek. Áno aj legíny síce nabrali na popularite, ale v legínách zrejme nepôjdete na nejakú spoločenskú udalosť, i keď páni by sa určite potešili, obzvlášť ak by na ich nositeľke boli vidieť hodiny strávené vo fitku.

Tenisky sa už nosia ku všetkému

Že ani v teniskách sa nechodí na spoločenské udalosti? Tak to ste na omyle! Nie je nič nezvyčajné kombinovať módne dámske tenisky so šatami, či sukňou. Tenisky už totižto nie sú len obuvou do spomínaného fitka, či na iné športové aktivity, ale plnohodnotnou módnou záležitosťou, ktorá má naozaj široké využitie.

Musíme povedať, že takýto módny trend sa nám nesmierne pozdáva, keďže nemusíme dlhé a náročné dni tráviť v nepohodlnej obuvi len preto, aby bol splnený nejaký staromódny dress code. Teraz do neho patria už aj tenisky.

Doprajte svojim nohám dávku pohodlia

Vďaka teniskám tak môžete dodať dávku pohodlia každému outfitu. Skúste to aj vy a najbližšie, keď si budete kupovať nové sukne, porozmýšľajte ako sa hodia k vašim teniskám. Obzvlášť populárna je kombinácia tenisiek a sukne áčkového strihu, ale nestratia sa ani pri úzkych sukniach akejkoľvek dĺžky. Nemusíte sa preto obmedzovať pri výbere sukne a môžete si zvoliť takú, v ktorej sa budete cítiť maximálne sebavedomo.

Ak chcete, môžete tak zakryť svoje nohy dlhou voľnejšou sukňou. V opačnom prípade, keď nemáte problém ukázať nohy, možností máte viac nez dosť. Už spomínaná krátka sukňa s áčkovým strihom alebo ak chcete naviac zvýrazniť svoje pozadie, pomôžu vám k tomu užšie strihy sukní. Buď kratučká minisukňa, ktorá zakryje len to nevyhnutné, alebo aj dlhá úzka sukňa, ideálne doplnená o zvodný a trendy rozparok.

Nech si však vyberiete akýkoľvek druh sukne, v kombinácii s módnymi teniskami budete nielen vyzerať štýlovo a trendy, ale takáto dávka pohodlia spôsobí, že aj počas dlhých dní nebudete mať problém s boľavými nohami a budete sa cítiť sviežo. A budete tak môcť celý deň prežiť s úsmevom na perách.

Zdroj obrázka:

Autor: Kaspars Grinvalds / Shutterstock.com