Bielenie zubov vám skrášli úsmev

Žltý odtieň zubov nemusí byť dôsledkom nesprávnej dentálnej hygieny. Príčinou nemusí byť ani fajčenie, či väčšia spotreba problematických nápojov, akými sú káva, čaj a červené víno. Farba zubov nám bola daná a nie vždy sme s ňou spokojní. Pomôže nám bielenie zubov.

Biele zuby sú v našej spoločnosti symbolom zdravia aj krásy. Avšak nie každému nám ich príroda nadelila. Máme však možnosť to zmeniť. Rozhodne ale nestačí v drogériách dostupné bieliace pasty. Ak to myslíte s „vybielením svojho úsmevu“ vážne, stavte sa u odborníkov. Nájdete ich v Happy Dent – Stomatologiaaupark.sk, ktorý má pobočku v Košiciach a v Bratislave.

Nechajte si vybieliť zuby

V prvom rade je dôležité podotknúť, že sa nebielia zuby kompletne, ale len tie viditeľné. Ide predovšetkým o zuby na hornej čeľusti. Bieliť je možné iba vlastné zuby, ktoré sú bez kazov, opravené a ďasná sú bez zápalových prejavov.

V klinike Happy Dent prebieha bielenie zubov prostredníctvom metódy PURE Whitening. Ide o osvedčenú metódu s perfektnými a dlhodobými výsledkami, ktorá je šetrná k zubom. Nezáleží na vašej predchádzajúcej farbe zubov. Výsledok je vždy rozpoznateľný a vy sa môžete usmievať na svet dokonalým bielym úsmevom.

Metóda, ktorá je zdravá a šetrná k zubom

Nemusíte sa báť poškodenia zubov, ale ani bolesti. Metóda nijak nepoškodzuje zuby, šetrná je aj k citlivým zubom. Používa sa minimálne množstvo peroxidu (6%) a bieliaci gél je bez stabilizátor postavený na vodnom základe.

Čo vás čaká pri bielení?

Metóda kombinuje domáce a ordinačné bielenie. Najprv sú v ordinácii zhotové odtlačky. Tie dokonalo kopírujú chrup a vyhotovia sa podľa nich nosiče pre bieliaci gél k domácemu bieleniu. Bielenie prebieha v noci, behom spánku, keď máte pre bielenie zubov dostatok súkromia. Po 14 dňoch domáceho bielenia prebehne ešte jednorazové ordinačné bielenie zubov.