Áno, večnú krásu môžete mať aj vy. Ako?

Večná mladosť a krása. Priznajte si, ktorá z vás by si to nepriala? Je nám jasné, že si každá teraz túžobne predstavujete, aké by to bolo byť stále krásna ako v mladosti. Veď prečo by inak boli estetické klinky tak úspešné?

Namiesto estetickej klinky zamierte do kúpeľov

Máme pre vás dobrú správu. Ide to aj bez plastiky. Dopomôcť vám k tomu môže luxusný 24-karátový kúpeľný pobyt. 24-karátový? To má niečo spoločné so zlatom? Ak sa vám v hlave objavili podobné otázky, tak vaše myšlienky smerujú správnym smerom.

Čo takýto pobyt zahŕňa? V prvom rade ubytovanie s polpenziou. A nie hocijaké. K tomu, aby bol váš kúpeľný pobyt naozaj luxusný, potrebujete predsa, aby ponúkané ubytovanie k nemu bolo z kategórie luxusných 5 hviezdičkových hotelov.

Len takéto hotely vám totižto ponúknu služby a komfort hodné kráľovnej. Že nie ste kráľovná? Budete sa tak cítiť a ktovie, možno vás bude po takomto pobyte vaše okolie označovať minimálne za kráľovnú krásy.

Účinky zlata na organizmus sú priam zázračné

Aby sme sa však dostali k tomu podstatnému. Po absolvovaní vyšetrenia a konzultácie s lekárom vás počas takéhoto unikátneho kúpeľného pobytu čakajú procedúry, pri ktorých bude zlato naozaj všadeprítomné. Podstúpite totižto takzvanú zlatú kúru.

Tá pozostáva v prvom rade zo zlatého kúpeľa. Je to kúpeľ v minerálnej vode, do ktorej priamo pred vašimi očami terapeutka nasype čiastočky pravého 24-karátového zlata. To však nie je váš jediný kontakt so zlatom počas kúpeľa. Budete počas neho piť zlatý likér, ktorý obsahuje čiastočky zlata a minerálnu vodu. Podávaný je, ako inak, v zlatých pohároch.

Po takomto kúpeli sa ocitnete v relaxačnom zlatom zábale, počas ktorého budú čiastočky zlata spolu s minerálmi prenikať hlboko do vášho tela. Ďalšou časťou zlatej kúry je hodinová celotelová zlatá masáž. Ako sa zlatá masáž odlišuje od bežnej masáže? Použitý je špeciálny masážny olej, v ktorom je zamiešané 24-karátové zlato. Pre znásobenie liečivých účinkov zlata nasleduje hrejivý zábal.

Počas spomínaného zábalu vám bude aplikovaná zlatá maska. Z čoho sa skladá? Iba z čistého 24-karátového zlata. Takáto maska má naozaj zázračné účinky. Hydratuje 10krát viac ako kyselina hyalurónová a zároveň je oveľa elastickejšia ako kolagén. Dokonale tak vyhladzuje vrásky, spevňuje pleť a naozaj zreteľne omladzuje.

Zdroj obrázka:

Autor: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com