Ako sa rieši projektové riadenie v úspešných spoločnostiach?

Mať na starosti firmu nie je ľahká úloha. Cieľom každej firmy by mala byť prosperita a rast. To sa ale často nedeje a dôvody sú rôzne. Často je na vine chaos a neefektívne riadenie. Pokiaľ neviete, kedy budú hotové zákazky pre zákazníkov, aký je obrat firmy alebo ako sú vaši zamestnanci vyťažení, znamená to, že by ste mali pracovať inak. Mnoho spoločností je podstatne väčších ako tá vaša a sú skvele riadené a stále rastú. Je to dané tým, že používajú na projektové riadenie – softvér.

Aký softvér pre projektové riadenie použiť?

V mnohých firmách sa používa zbytočne mnoho programov. Nielen, že to zaberá čas, ale aj to vytvára chaos. Oveľa efektívnejšie je používať len jeden softvér, ktorý obsahuje všetky potrebné funkcie. Najlepším riešením na trhu je AotoCRM, ide o najpokročilejší CRM systém. Je vhodný pre firmy všetkých veľkostí aj odborov. Táto všestrannosť sa dosiahla tým, že bude každému softvér upravený tak, aby obsahoval len tie funkcie, aké potrebuje. Môže ísť napríklad o riadenie projektov. Uvidíte tu, aké projekty máte, komu ste ich pridelili av akej fáze dokončenia sú. Je tu tiež využitý Ganntov diagram, takže uvidíte aj nadväznosť na ďalšie projekty.
Systém je rozdelený do jednotlivých entít, medzi ktorými sa prepínate, rozhranie je veľmi prehľadné a zvládne v ňom pracovať každý. Jednou z entít môžu byť napríklad zamestnanci, s ktorými tu môžete komunikovať, prideľovať im úlohy, sledovať ich harmonogram a napríklad aj dochádzku, pretože môže byť súčasťou emailový klient, môžete odtiaľto komunikovať so zákazníkmi a dokonca im hromadne rozosielať ponuky alebo newslettre. Môžete odtiaľto aj fakturovať, spravovať tu reklamné kampane a mnoho ďalšieho. Dôležitou možnosťou je sledovanie dôležitých informácií v prehľadných grafoch, takto môžete sledovať napríklad vaše výdavky, návštevnosť vášho webu alebo zisk za určité obdobia. Zistite viac o tomto prevratnom systéme na AutoCRM.sk.