Aké dámske šperky by ste mali mať v šperkovnici?

Šperky sú osobným predmetom vyrobeným z drahých kovov. Každá žena má doma vo svojej šperkovnici vzácne kúsky, na ktoré ani po rokoch nedá dopustiť. Šperky sú nadčasový módny doplnok a skvele dopĺňajú dámsky outfit.

Viete ale aké dámske šperky by ste mali mať v šperkovnici? 

Visiace náušnice

Visiace náušnice z ocele a visiace náušnice so Swarovski kryštálmi by vám v šperkovnici nemali chýbať. Visiace náušnice sa skvele kombinujú k blúzkam, tenkým pleteným rolákom, ale napríklad aj k moderným spoločenským šatám.

Jemné prevedenie týchto náušníc sa bude dobre kombinovať s romantickými obrúčkami, ale aj s minimalistickým zásnubným prsteňom.

Náušnice z riečnych perál

Prudko elegantný šperk ako sú luxusné náušnice z riečnych perál by v šperkovnici nemali taktiež chýbať. Hodia sa vám k pekným šatám s áčkovými sukňami, ale aj k blúzke a elegantnej puzdrovej sukni. Jedná sa o nadčasový šperk, ktorý je možné kombinovať prakticky so všetkým elegantným, čo máte v šatníku.

Odporúčame vám ale kúpiť si napríklad aj set z bielych riečnych perál.

Zlaté šperky

Okrem visiacich náušníc a náušníc z riečnych perál v šperkovnici oceníte zlaté šperky. Medzi najpredávanejšie zlaté šperky rozhodne patria najmä zlaté prívesky a retiazky. V ponuke zlatých šperkov ale nájdete okrem príveskov a retiazok aj náramky, prstene, náušnice, náhrdelníky, ale aj celé zostavy. Tieto šperky môžete skombinovať nielen s elegantným oblečením, ale aj s menej formálnym, ležérnym. Môže to byť zlatý prívesok Letter alebo aj prívesok v tvare krížika. Môžu ho nosiť mladé dievčatá, ale aj ženy v stredných rokoch.

Z jemných a zároveň romantických zlatých šperkov vás môže osloviť zlatý prívesok v tvare srdiečka so zirkónmi.

Ak ešte nemáte niektorý z týchto šperkov, zaobstarajte si ho. Bude vašim obľúbeným doplnkom aj nasledujúce roky.

Zdroj obrázka:

Autor: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com