Aké dámske oblečenie by nemalo chýbať v jesennom šatníku?

Posledné dni nám počasie dalo jasne najavo, že leto sa už skončilo. Príliš nízke teploty nás donútili uskladniť letné oblečenie a vybrať z najvrchnejších políc to jesenné.

Dámsky jesenný šatník ale musia tvoriť kúsky, ktoré sú nielen hrejivé, ale aj maximálne pohodlné. Aké dámske oblečenie by teda nemalo chýbať v jesennom šatníku?

Bavlnené dámske tričká s dlhým a krátkym rukávom

Bavlnené dámske tričká, či už jednofarebné bezvzorové, alebo bavlnené dámske tričká s potlačou, budú najuniverzálnejším kúskom jesene. Skvele sa kombinujú k džínsom, teplákom, ale aj ku klasickým dlhým nohaviciam. Kvalitná 100% bavlna vám poskytne pohodlie aj počas jesenných veterných dní.

Odporúčame vám mať v šatníku nielen bavlnené dámske tričká s dlhým, ale aj bavlnené dámske tričká s krátkym rukávom. Ak preferujete športový štýl obliekania, nie je nič lepšie ako kombinovať dámsku oversize mikinu z počesanej teplákoviny, tepláky z počesanej teplákoviny a bavlnené dámske tričká s potlačou s krátkym rukávom.

Termo športové legíny

Vonku mrholí a vy neviete čo si obliecť na voľnočasové aktivity? Odporúčame práve termo športové legíny. Termo športové legíny by mali byť z vodeodolného a zároveň hrejivého materiálu, ktorý vás bude chrániť pred dažďom, vetrom a chladom.

K termo športovým legínám si môžete nakombinovať termo mikiny, poprípade zvoliť teplý pletený sveter, napríklad kvalitnejší z Merino vlny s prídavkom akrylu pre dlhšiu trvácnosť. V takomto svetri a v takýchto legínach zvládnete aj sychravé jesenné počasie.

Pod svetre vám budú stačiť pohodlné tričká s krátkym rukávom, pokojne aj z kategórie vtipných tričiek. Oživíte svoj na prvý pohľad fádny outfit.

Pletený kardigán

Svieti slniečko, ale akonáhle sa zatiahne, je vám chladno? Z kategórie elegantnejších jesenných kúskov odporúčame mať v šatníku práve pletený kardigán. Môžete si pod neho obliecť elegantnú blúzku a nič tým nepokazíte.

Pletený kardigán je univerzálny kúsok, čiže môžete ho kombinovať s obľúbenými skinny jeans, ale môžete si pod neho dať aj elegantnú blúzku a nohavice.

Klasický sivý, čierny, smotanový, či béžový kardigán pobudne vo vašom šatníku roky. Ak vám ale nie sú neutrálne farby po chuti, siahnite po typických jesenných – bordovej, tmavozelenej, či horčicovej.

Zdroj obrázka:

Autor: Boiko Olha / Shutterstock.com