4 drobne detaily vo vašom vzhľade, ktoré môžu odhaliť všetko o vás

Vedci tvrdia, že si o niekom vytvoríme prvý dojem a o tom, či je dôveryhodný alebo nie, sa rozhodneme asi za 100 milisekúnd. V tomto období odhadujeme ich spoločenské postavenie, inteligenciu a úspešnosť. Vedeli ste, že je možné zistiť, aké ste priateľské, keď sa pozriete na tvar svojich lícnych kostí? Aj keď nič nehovoríte, váš vzhľad prezrádza veľa o vašich osobných kvalitách. A teraz je čas zistiť, čo nás rozdáva.

Pupok je spojený s úspechom v športe

Výška brušného gombíka súvisí s tým, ako úspešný ste v športe. Čím je brušný gombík vyšší, tým rýchlejšie môže človek behať. A niekto, kto má nízke brušné gombíky, sa môže stať skvelým plavcom. Reč je o ťažisku: skvelí bežci majú vyššie ťažisko ako bežní ľudia.

Sčervenanie môže byť skutočne užitočné

Ľudia, ktorí sa ľahko červenajú, často nemajú túto vlastnosť v sebe radi. Schopnosť červenať sa však prenáša iba pozitívne emócie na ľudí okolo nich. Po prvé, sčervenanie nie je možné napodobniť – iným ľuďom hovorí, že ste úprimní.

Po druhé, červenanie zvyšuje príťažlivosť v očiach opačného súboru. Červenanie znamená, že ľudia sú plachí, nie veľmi sebavedomí a trochu trápni. Potenciálni partneri týmto ľuďom dôverujú oveľa ľahšie ako ľuďom, ktorí sa nečervenajú.

Mať chuť na sladké veľa napovie o niekoho osobnosti

Byť fanúšikom sladkých jedál nie je také zlé, ako sa zdá. Samozrejme, vaše zuby a tvar tela môžu trpieť, ale ľudia okolo vás vás budú milovať.

Ide o to, že si ľudia myslia, že tí, ktorí milujú sladké jedlá, sú milí, priateľskí a úprimní.

Topánky rozdávajú emocionálny stav svojho majiteľa

Psychológovia z Kansasu tvrdia, že topánky o vás môžu povedať oveľa viac, ako aj ten najpodrobnejší životopis. Vedci sa pýtali študentov a zisťovali, čo si mladí ľudia myslia o majiteľoch určitých druhov topánok. Tu je len niekoľko záverov, ku ktorým dospeli:

  • Úzkostliví ľudia milujú úzke topánky. Ich topánky sú zvyčajne nové a vyzerajú perfektne (aj keď je hrozné počasie). Obávajú sa toho, ako vyzerajú a čo si o nich myslia ostatní.
  • Praktická a funkčná obuv znamená, že človek je príjemný. Sú v poriadku, keď sa objavujú na verejnosti v starých teniskách – pohodlie je pre nich najdôležitejšie.